سیلیکون

0.00 (0 votes)
maxresdefault
Descriptionژل کت ماده ای است که برای ایجاد پرداخت با کیفیت بالا روی سطح قابل مشاهده کمپوزیتهای تقویت شده با فیبر استفاده می شود. معمول ترین انواع ژل کتها از اپوکسی یا رزین پلی استری اشباع نشده ساخته شده اند. ژل کتها رزینهای اصلاح شده ای می باشند که به صورت مایع در قالبها مورد استفاده قرار می گیرند.
0.00 (0 votes)
alkyd-resins
Descriptionآلکید پلی استری اصلاح شده است که با افزودن اسیدهای چرب و مواد دیگر تولید می شود. این مواد از پلی یولها و اسید دی کربوکسیل یا کربوکسیل اسید آن هیدرید مشتق می شوند. واژه آلکید از واژه اصلی "الکید" گرفته شده است که نشاندهنده این واقعیت است که این مواد از الکل و مواد ارگانیک تشکیل شده اند.
0.00 (0 votes)
2013925181535461
Descriptionآهن و فولاد، محصولات نیمه تمام، فولاد نیمه تمام (صفحه ای، شمش ...)، محصولات فولادی صاف- نورد شده (ورقه های نورد شده داغ و نورد شده سرد، ورقه های روکش دار، صفحات قلع اندود شده، ورقه های برقی ...)، محصولات لوله ای، انواع لوله، وایرهای میله ای، ورق، فولاد ماشین سازی، فولاد مخصوص، فولاد ضد زنگ
0.00 (0 votes)
Energy-shutterstock_145644622-300x300
Descriptionمنابع انرژی که اکنون استفاده می شوند، نفت، گاز طبیعی، آب، باد و خورشیدی می باشند. این منابع انرژی به برق که یک منبع انرژی ثانویه است تبدیل شده و از طریق خطوط انتقال نیرو و سایر زیرساختهای انتقال به منازل و کسب و کارهای مختلف منتقل می شود.
0.00 (0 votes)
art_communication_concept
Descriptionگروه فردوسی ارتباطات بین ملتها، فرهنگها، شرکتها و مردم در سرتاسر جهان را تسهیل می کند. امروز خدمات ما بیش از 53 کشور را پوشش می دهند. ما معمولا هر ساله ترجمه به بیش از 400 جفت زبان مختلف را انجام می دهیم.
0.00 (0 votes)
th_bf83c27eab4975007aedef45a04190a1_ehCOS-healthcare-innovation
Descriptionعطرهای گیاهی، محصولات بهداشتی و آرایشی، انواع کرم، ژل، عصاره طبیعی الوئه ورا، ژرمانیوم، لیمو، کاج، رز، درمنه، بابونه و استو قدوس، ژل ، روغن سفید ویژه لوازم آرایش، روغن سفید ویژه مواد غذای، پارافین مایع، روغن معنی، روغن پارافین، وازلین و وازلین صنعتی.
0.00 (0 votes)
sectors_pharmaceuticals_295
Descriptionگروه فردوسی تامین کننده محصولات هورمونی، انواع آنتی بیوتیک، ویتامین، مکملهای تغذیه، داروهای ژنریک، انواع واکسن، داروهای دامپزشکی، محصولات بهداشتی حیوانات می باشد
0.00 (0 votes)
pic_food_preservation1
Descriptionگروه فردوسی تامین کننده کالاهایی مانند میوه های خشک، انواع آجیل، پسته، سبزیجات بسته بندی شده، سبزیجات منجمد، کنستانتره میوه، رب گوجه فرنگی، میگوی منجمد، سبزیجات معطر، مواد غذایی کنسرو شده می باشد
0.00 (0 votes)
siliconmetal2202
Descriptionگروه فردوسی تهیه کننده انواع مختلف سیلکون برای کاربردهای مختلف مانند صمغ سیلیکون، لاستیک ترکیبی سلیکونی، لاستیک عایق بندی، لاستیک سیلیکونی دودی، لاستیک سیلیکون مایع، مجموعه ورقه های سیلیکونی، محصولات لاستیک سیلیکونی می باشد.
0.00 (0 votes)
groupproducts
Descriptionرزینهای پلی استری اشباع نشده، ژل کُت، رزینهای آلکیدی، میله های اپوکسی، عایقهای کمپوزیت، فیوزهای کات اوت، رزین اپوکسی لوله پیچشی فایبر گلاس، پلاستیک تقویت شده با فایبر گلاس، عوامل شیمیایی، افزودنیهای غذایی، مواد رنگ دهنده، آفت کش، مومهای پارافینی، مومهای میکروکریستالاین، قیر، ...
0.00 (0 votes)
Epoxy Rods
Descriptionاپوکسی واژه است که برای مواد اصلی و محصولات عمل آورده شده نهایی رزینهای اپوکسی و همچنین به صورت محاوره ای برای گروههای اپوکسیدهای کاربردی هم استفاده می شود. رزینهای اپوکسی به نام پلی اپوکسید که گروهی از پلیمرهای اولیه واکنشی و پلیمری بوده و حاوی گروههای اپوکسید هستند هم شناخته می شوند.
0.00 (0 votes)
Composite Insulator 2
Descriptionعایقهای کومپوزیت که به نام عایقهای پلیمری یا عایقهای لاستیک سیلکونی هم شناخته می شوند شامل عایقهای لاستیک سیلیکونی دراز معلق، نوع عایقهای کمپوزیت سوزنی، عایقهای پلیمری مقر ایستگاه، عایقهای لاستیک سیلیکونی بازوهای افقی پستها، عایقهای پلیمری راه آهنهای برقی می باشند.