Chemicals

0.00 (0 votes)
maxresdefault
Descriptionژل کت ماده ای است که برای ایجاد پرداخت با کیفیت بالا روی سطح قابل مشاهده کمپوزیتهای تقویت شده با فیبر استفاده می شود. معمول ترین انواع ژل کتها از اپوکسی یا رزین پلی استری اشباع نشده ساخته شده اند. ژل کتها رزینهای اصلاح شده ای می باشند که به صورت مایع در قالبها مورد استفاده قرار می گیرند.
0.00 (0 votes)
alkyd-resins
Descriptionآلکید پلی استری اصلاح شده است که با افزودن اسیدهای چرب و مواد دیگر تولید می شود. این مواد از پلی یولها و اسید دی کربوکسیل یا کربوکسیل اسید آن هیدرید مشتق می شوند. واژه آلکید از واژه اصلی "الکید" گرفته شده است که نشاندهنده این واقعیت است که این مواد از الکل و مواد ارگانیک تشکیل شده اند.
0.00 (0 votes)
Epoxy Rods
Descriptionاپوکسی واژه است که برای مواد اصلی و محصولات عمل آورده شده نهایی رزینهای اپوکسی و همچنین به صورت محاوره ای برای گروههای اپوکسیدهای کاربردی هم استفاده می شود. رزینهای اپوکسی به نام پلی اپوکسید که گروهی از پلیمرهای اولیه واکنشی و پلیمری بوده و حاوی گروههای اپوکسید هستند هم شناخته می شوند.
0.00 (0 votes)
Composite Insulator 2
Descriptionعایقهای کومپوزیت که به نام عایقهای پلیمری یا عایقهای لاستیک سیلکونی هم شناخته می شوند شامل عایقهای لاستیک سیلیکونی دراز معلق، نوع عایقهای کمپوزیت سوزنی، عایقهای پلیمری مقر ایستگاه، عایقهای لاستیک سیلیکونی بازوهای افقی پستها، عایقهای پلیمری راه آهنهای برقی می باشند.
0.00 (0 votes)
Unsaturated-Polyester-Resin
Descriptionرزینهای اورتوفاتالیک، ایزوفاتالیک، ترفاتالیک، THPA، TMPD، بیس فنولیک و نئوپنتیلیک که برای فرآوریهایی مانند SMC، BMC، RTM، پالتروژن، تابیدن فیلامان، قالبگیری دستی و اسپری کاری برای تولید لوله، مخزن، پروفیلهای قطعات کمپوزیت، قالبها، دکمه ها، بتونه، مواد چسبنده، سطوح سخت، سطوح براق ... استفاده می شوند.
0.00 (0 votes)
278
DescriptionGRP یکی از مهمترین تولیدات ما می باشد. مواد GRP بخاطر قدرت مکانیکی بالای آن، وزن سبک، خصوصیت مقاومت در برابر خوردگی و درجه حرارت، عایق بندی گرمایی، سطح صاف داخلی، سهولت شکل دادن به اشکال پیچیده، سهولت تعمیر و مقرون به صرفه بودن آن مورد استفاده قرار می گیرند.
0.00 (0 votes)
Epoxy_Glass_Cloth_Laminated_Tube
Descriptionقابل استفاده در سوئیچ ولتاژ بالا ی SF6، عایق/بوش توخالی، دنده سوئیچ برای مبدلها، لوله پیچشی سفارشی بر اساس قطر داخلی، مطابق استانداردهای ما ساخته می شود و قطر خارجی و طول آن را می توان بر حسب نیازهای خاص مشتری تغییر داد.
0.00 (0 votes)
Fuse-Cutout
Descriptionکات اوت فیوز یک محصول حفاظتی فضای آزاد است که برای سیستمهای برق جهت حفاظت در برابر بار بیش از حد و اتصال کوتاه استفاده می شود. از این دستگاه برای باز و بسته کردن جریان بار با استفاده از یک ابزار قطع کننده بار پرتابل هم استفاده می شود. کلیه قطعات فلزی کات اوت فیوز عاری از خوردگی و زنگ زدگی می باشند.
0.00 (0 votes)
31
Descriptionقیر عمدتا برای ساخت آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد. قیر دارای درجه a و b می باشد. این ماده بر اساس استانداردهای انجمن بزرگراههای ایالتی آمریکا مورد آزمایش قرار می گیرد و در بشکه های ساخته شده از فولاد نورد شده سرد با روکش مشکی ضد زنگ زدگی بسته بندی می شود
0.00 (0 votes)
Microcristalin_wax
Descriptionقابل استفاده به عنوان مواد صنعت خام مانند چسب ضد رطوبت، جلا دادن، عایق بندی، لاستیک و محصولات پتروشیمی روزانه، غیره. از این محصول به صورت گسترده در روغن کفش، لوازم آرایشی، عایق بندی برقی، جوهر و تایپ کردن و کاغذ مومی و غیره استفاده می شود. این محصول بر اساس استاندارد تجاری SH0013-90 می باشد.
0.00 (0 votes)
Paraffin wax
Description1- مومهای پارافینی پالایش شده و نیمه پالایش شده برای ساخت شمع، صنایع کبریت سازی، ضد آب کردن کرباس/برزنت، صنایع کاغذ، روکش کردن/اندازه سازی و غیره 2- موم پارافینی دانه ای برای صنایع تایر سازی و لوازم آرایشی 3- پارافین مایع یا مواد خام روغن پارافین برای صنایع آرایشی، IE، ...
0.00 (0 votes)
Descriptionنمک آمین دی 2، 4، بنومیل او دی، کارباریل، کاربندازیم، کاربوفوران، کاربوسولفان، چیلورپیریفوس، سیپرمترین، دیمتوآت، اندوسولفان، اتامتسولفوران، فنوبوکارب (BPMC)، گیبرلیک اسید، گلیفسفات، مالاتیون، متاآمیدوفوس، مومیل، MIPC، (ایزوپروکارب)، مونو کروتوفوس، MTMC، پرمترین، پروسیمیدون، پرو